Wystartował najpyszniejszy festiwal. Na liście aż 17 podlaskich restauracji

2024.03.21 06:56
Rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Restaurant Week. To okazja do spróbowania nowych smaków i przetestowania restauracji. Do akcji przyłączyło się 17 lokali z Podlasia.
Wystartował najpyszniejszy festiwal. Na liście aż 17 podlaskich restauracji
Fot: Materiał prasowy

Restaurant Week, czyli podróż po kulinariach

Festiwal Restaurant Week to coroczne, ogólnopolskie wydarzenie kulinarno-kulturalne, które od 10 lat łączy autorskie restauracje z prawie 1,5 milionem gości w duchu #ZeroWaste. W festiwalu co edycję bierze udział prawie 400 restauracji, prezentując swoje popisowe umiejętności kulinarne i serwując specjalnie przygotowane menu swoim gościom. Tegoroczna wiosenna edycja festiwalu odbywa się pod hasłem #FoodNewsGoodNews.

Aby wziąć udział w Festiwalu Restaurant Week, wystarczy odwiedzić stronę akcji, wybrać liczbę osób, datę i godzinę oraz menu. Wizyta w restauracji podczas festiwalu jest przewidziana na 90 minut. Każde 3-daniowe menu wraz z koktajlem rozpoczyna się od ceny 69.99 zł. Z tej okazji można skorzystać do 24 kwietnia.

Gdzie wybrać się na Podlasiu?

Do Festiwalu Restaurant Week na Podlasiu przystąpiło aż 17 restauracji, w tym: QuQułka w Hotelu Ibis Styles, Kurra, Zachodnia Kawiarnia & Bistro, Hotel Leśny, Monte Carlo w Hotelu Royal, Ramen Julek & Sushi Bar, EatallyTuttoitaliano Vero, Farina, Jedzenie I Picie, Hampton by Hilton, Talerz Smaku, Koku Sushi Antoniuk, Dwór Czarneckiego, Regiment, Oranżeria w Hotelu Branicki, Maho Sushi i Zamek w Tykocinie.

Portal BiałystokOnline objął wydarzenie patronatem medialnym.

WIĘCEJ INFORMACJI: Festiwal Restaurant Week

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1380 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39