Wystawa Aliny Gabrel-Kamińskiej: Narodziny

dodane dnia: 2023-04-17 przez: kul57
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Wystawa Aliny Gabrel-Kamińskiej: Narodziny
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2023-04-21 - 2023-06-18
Przyjście na świat małego człowieka wywołuje w życiu rodziny prawdziwą „rewolucję” związaną również z nowymi rolami, jakie zaczynają pełnić jej członkowie. Kobiety stają się matkami, babkami, siostrami, ciociami, mężczyźni – ojcami, dziadkami, braćmi i wujkami. Przemiana dotyczy całej rodzinnej struktury, trwa kilka miesięcy, a jej uwieńczeniem staje się moment narodzin.

To chwila magiczna i bardzo intymna, towarzyszą jej silne autentyczne emocje. Czarno-białe fotografie Aliny Gabrel-Kamińskiej zatrzymują tę chwilę i te emocje w kadrach, stając się cennym reportażem z życia rodziny, która zaufała fotografce i zaprosiła ją do swojego świata.

Alina Gabrel-Kamińska – fotografka specjalizująca się w reportażu, najczęściej czarno-białym. Fotografuje od ponad 20 lat, najchętniej ludzi i ich emocje, rodziny, dzieci, porody, ważne sprawy, ale i muzykę niezależną. Jej ważniejsze projekty to: „Idealny dziadek” oraz „8120 km”. Na koncie ma wystawy indywidualne i zbiorowe, publikacje internetowe na całym świecie (m.in. w „Lens” – Chiny, „Huffington Post” – USA, „Crescer” – Brazylia) oraz okładkę płyty zespołu TZN Xenna. Fotografka Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej. Prowadzi też fotograficznego bloga osobistego z przygodami swoich dzieci (lenkitymianki.wordpress.com). W wolnym czasie fotografuje, a gdyby miała go więcej, to by jeszcze więcej fotografowała, majsterkowała i szyła.

Wernisaż: 21 kwietnia (piątek), w godz. 18:00-20:00
Wystawa czynna do 18 czerwca

544 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39