POLECAMY
Galeria im. Sleńdzińskich zaprasza na wernisaż XIX-wiecznego malarstwa i rysunku pt. "Wincenty Sleńdziński (1837-1909). Malarz i zesłaniec".
Wystawa została przygotowana w 150. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego, prezentuje malarstwo, rysunek, dokumenty, fotografie oraz liczne szkice artysty pochodzące ze zbiorów własnych Galerii. Wincenty Sleńdziński zasłynął przede wszystkim jako wytrawny rysownik. Wernisaż wystawy w czwartek, 17 stycznia o godz. 18. O wydarzeniu: Wystawa "Wincenty Sleńdziński (1837-1909). Malarz i zesłaniec"
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Aktualności 13:16
Aktualności 13:00
Sport 13:00
Aktualności 12:00
Sport 11:54
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji