Białystok Online

Aktualności

Zaginął 51-letni mężczyzna

2012.08.30 00:00
Zaginął 51-letni mężczyzna
Fot: KWP Białystok. Zaginiony Sławomir Nikiel

Augustowscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 51-letniego mieszkańca miasta.

Sławomir Nikiel ma 51 lat, mieszka w Augustowie. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma około 174 cm wzrostu, waży około 68 kg, jest szczupły. Ma krótkie siwe włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w szarą bluzę, granatowy sweter, niebieską koszulkę polo, czarne dżinsowe spodnie, białe sportowe buty, a na głowie miał zieloną czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 87 643 93 33 lub z najbliższą jednostką policji - telefon 997 bądź komórkowy 112.

Dodano 31.08:
Komunikat nieaktualny - zaginiony odnalazł się.

Ewelina Sadowska-Dubicka

Ewelina Sadowska-Dubicka

ewelina.s@bialystokonline.pl)

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas