Zapowiada się gorący spektakl. "Goło i wesoło" już niebawem

2022.03.30 14:30
"Goło i wesoło" to absolutny hit desek teatralnych. Rozpala publiczność do czerwoności. Spektakl będzie można obejrzeć w poniedziałek (4.04) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.
Zapowiada się gorący spektakl. "Goło i wesoło" już niebawem
Fot: Materiały prasowe

"Goło i wesoło" to historia kilku bezrobotnych mężczyzn, którzy żyją sobie w Tomaszowie Mazowieckim. Aby mieć z czego się utrzymać - wpadają na pomysł, by zostać striptizerami.

Jako "Napalone nosorożce" planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze i sławie. Dzięki temu ich dotychczasowe życie mogłoby się odmienić, a poczucie porażki przekłuło by się w prawdziwy sukces!

Widzowie będą mogli towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.

Komedia "Goło i wesoło" napisana przez Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena szturmem zawojowała cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

Przedstawienie odbędzie się w poniedziałek (4.04), o godz. 17:30 i 20:30 w Operze i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1.

Portal BiałystokOnline.pl patronuje wydarzeniu.

SZCZEGÓŁY I BILETY

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1622 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39