Zdjął z wieszaka kurtkę za 800 zł i wyszedł ze sklepu. A to dopiero początek

2023.12.22 14:18
Zatrzymano 32-latka podejrzanego o dokonywanie kradzieży w dyskontach w Łomży. W ciągu jednego dnia jego łupem padła warta 800 zł kurtka i zestawy kosmetyków. W momencie zatrzymania był kompletnie pijany.
Zdjął z wieszaka kurtkę za 800 zł i wyszedł ze sklepu. A to dopiero początek
Fot: Podlaska Policja

Policjanci z Łomży odebrali zgłoszenie o kradzieży kurtki z jednego ze sklepów znajdujących się na terenie parku handlowego. Będąc już na miejscu zdarzenia, mundurowi dowiedzieli się, że jeden z klientów wszedł do sklepu, zdjął z wieszaka kurtkę wartą niemal 800 złotych, a następnie założył ją na siebie i wyszedł. W nowej już kurtce 32-letni łomżanin udał się do pobliskiej drogerii. Jego łupem padły tam zestawy kosmetyków. Ich wartość stanowiła 200 złotych.

W momencie zatrzymania mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć mundurowym swojego zachowania. Przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało, że sprawca miał ponad 3 promile alkoholu w swoim organizmie. Został umieszczony w areszcie policyjnym. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży. Zgodnie z Kodeksem Karnym za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1623 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39