Zdobywaj doświadczenie poza uczelnią. Dołącz do AIESEC

2012.09.28 00:00
Edukacja na uczelni nie odkrywa w pełni twojego potencjału? Chcesz mieć większy wpływ na lokalną społeczność, a przy okazji zdobywać doświadczenie? A może chcesz poznać aktywnych i pełnych zapału ludzi takich jak Ty? Postaw na swój rozwój i zgłoś się do organizacji studenckiej AIESEC Białystok.
Zdobywaj doświadczenie poza uczelnią. Dołącz do AIESEC
Fot: materiały organizatora

W obecnych czasach wyższe wykształcenie nie gwarantuje znalezienia pracy. Coraz większą rolę na rynku pracy oraz w życiu zawodowym odgrywają umiejętności miękkie. Najprostszym sposobem, aby je poprawić jest aktywność w organizacjach studenckich. Największą z nich jest właśnie AIESEC. Obecnie działa w niej ponad 86 000 członków ze 113 krajów. Organizacja wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak m.in. marketing, sprzedaż, budżetowanie, planowanie czy też koordynowanie projektów. Pomagają w tym liczne szkolenia oraz konferencje zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym.

Należy pamiętać, że AIESEC jest organizacją międzynarodową. Kontakt z zagranicznymi praktykantami odwiedzającymi Białystok umożliwia nawiązywanie międzynarodowych przyjaźnie, poznawanie egzotycznej kultury oraz poprawienie umiejętności porozumiewania się w obcym języku.

W ramach rekrutacji, 29 września w C.H. Galeria Biała odbędzie się Global Village - wydarzenie, podczas którego kilkunastu zagranicznych wolontariuszy zaprezentuje kultury swoich krajów oraz poczęstuje narodowymi potrawami. Dla zainteresowanych, w dniu 9 października w biurze AIESEC Białystok przy ul. Krakowskiej 9a pok. D, przewidziane jest spotkanie informacyjne, podczas którego chętni mogą porozmawiać na temat doświadczeń związanych z AIESEC z obecnymi oraz byłymi członkami organizacji. Aplikacje są dostępne na stronie www.bialystok.aiesec.pl od 1 do 11 października.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1163 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39