Zespół Rak-Bud Rally Team wystartuje w 69. Rajdzie Polski

2012.09.27 00:00
Zespół Rak-Bud Rally Team w składzie Radosław Raczkowski, Łukasz Gwiazda po starcie w Verva Street Racing uda się teraz w stronę Mikołajek na 69 Rajd Polski. Będzie to szósta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski ale także jedna z eliminacji Mistrzostw Europy. Tym razem zespół ścigać się będzie po bardzo malowniczych, szutrowych trasach wokół mazurskich jezior.
Zespół Rak-Bud Rally Team wystartuje w 69. Rajdzie Polski
Fot: materiały zespołu
Zespół Rak-Bud Rally Team wystartuje w 69 Rajdzie Polski

Z tej okazji Rak-Bud Rally Team ogłasza konkurs fotograficzny. Autorzy trzech najlepszych zdjęć załogi z 69. Rajdu Polski zostaną nagrodzeni koszulkami zespołu oraz innymi upominkami. Zdjęcia należy nadsyłać na adres rakbudrally@o2.pl do dnia 7.10.2012. Ogłoszenie wyników 9.10.2012. na stronie facebook i www.rakbud-rallyteam.pl.

- Już za parę dni wystartujemy w długo wyczekiwanym przeze mnie rajdzie Polski. Do tej pory bywałem na tym rajdzie tylko w roli kibica, ale od kiedy zacząłem na poważniej jeździć w rajdach to jednym z moich celów był udział w tej imprezie. Dlatego bardzo się cieszę, że w końcu nadszedł czas na rywalizację na mazurskich szutrach, tym bardziej że ten rodzaj nawierzchni daje mi więcej przyjemności i radości z jazdy rajdówką. Staraliśmy się jak najlepiej przygotować do tego rajdu, przejechaliśmy dużą ilość kilometrów testowych na zróżnicowanych odcinkach. Z pewnością będzie to bardzo wymagający rajd, zarówno dla nas jak i naszego Citroena, dodatkowo zapowiada się mocna konkurencja w "ośce" bo oprócz stałych uczestników RSMP będzie kilka załóg zagranicznych - powiedział portalowi BiałystokOnline.pl Radosław Raczkowski.

- Specyfika rajdów szutrowych jest całkiem inna od asfaltowych, z tego powodu odbyliśmy kilka sesji treningowych, które pomogły nam przestawić się na szutrowe warunki. Myślę że jesteśmy dobrze przygotowani i z pełnym spokojem przystępujemy do zmagań w najważniejszej imprezie sezonu - dorzuca Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

531 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39