Złodzieje okradali sklepy. Wybierali tylko Biedronki

2014.11.19 00:00
Przed sądem rejonowym toczy się sprawa złodzieja, który okradał sklepy sieci Biedronka. Mariusz W. wraz ze wspólnikiem z marketów jednorazowo wynosili rzeczy o wartości ponad 1 tys. zł.
Złodzieje okradali sklepy. Wybierali tylko Biedronki
Fot: freeimages.com

Sprawa dotyczy kradzieży w sklepach sieci Biedronka. Oskarżony mieszkaniec Łap Mariusz W. wraz ze wspólnikiem wynosili zakupy ze sklepów. Pierwsze takie zdarzenia miało miejsce 10 lipca, kiedy skradziono mięso, m.in.: golonkę, kabanosy i salami. "Zakupy" miały łączną wartość ponad 1300 zł. Zaledwie kilka dni później złodzieje pojawili się w innym sklepie sieci Biedronka na terenie Sokółki. Tutaj wyniesiono różne zakupy na łączną wartość ponad 600 zł.

W końcu jednego ze sprawców udało się zatrzymać. Okazało się, że Mariusz W. okradał sklepy w Sokółce, Grajewie i Bielsku Podlaskim.

33-latek przyznał się do rabowania sklepów, ale nie chce dobrowolnie poddać się karze. Zagadką pozostaje wspólnik Mariusza W. Mężczyzna nie umie powiedzieć, gdzie on mieszka i czym się zajmuje. Właściwie nic o nim nie wie, bo poznał go podczas wspólnego spożywania alkoholu.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

467 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39