"Złoty deszcz". Nowy spektakl w Teatrze Wierszalin

2015.01.29 00:00
Kto zostanie królem kłamczuchów i otrzyma złote berło? Ten, kto umie kłamać doskonale. Kto dokładnie? - dowiemy się tego na scenie Wierszalina.
"Złoty deszcz". Nowy spektakl w Teatrze Wierszalin

W piątek supraski Teatr Wierszalin zaprasza na prapremierę spektaklu "Złoty deszcz". Autorem tekstu i reżyserem jest Piotr Tomaszuk. Zapowiada się intrygująco.

- Tron dla króla kłamczuchów i berło z prawdziwego złota otrzyma ten, kto okłamie nas tak, że uwierzymy, bo u nas można, a nawet trzeba kłamać, ale musisz to robić doskonale! Głosujcie! Bo macie szansę na złoty deszcz! Losujemy w każdy piątek! - tak reklamowany jest spektakl.

A na scenie: Dariusz Matys (Złoty Buk), Miłosz Pietruski (Vox, Enio Menotti), Katarzyna Gacal (Blondi, Dzidzi), Urszula Chrzanowska (Adaś, Bruni), Paula Czarnecka (Pani Minister oraz inne mniej ważne postaci życia publicznego) oraz Marcello Majstrojani (Bolo oraz inne ważne postaci życia publicznego). Scenografię stworzył Mateusz Kasprzak, asystentem reżysera jest Miłosz Pietruski. Asystenci scenografa w zakresie przygotowania projekcji to Dariusz Matys i Paulina Liziakowska. Za montaż odpowiada Agnieszka Waszczeniuk, ścieżkę dźwiękową przygotował Wojciech Żukowski.

Prapremiera 30 stycznia o godz. 18, kolejne premierowe spektakle 31 stycznia oraz 1 i 2 lutego.

Repertuar Teatru Wierszalin

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1382 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39