POLECAMY
We wtorek (28.05) odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy Jagiellonii Białystok, na którym powołano nową radę nadzorczą. Jej kadencja potrwa przez trzy lata.
Dokonano też zmiany w zarządzie - Mariusza Jurczewskiego na stanowisku wiceprezesa klubu zastąpił Jarosław Rudnicki. W skład rady nadzorczej weszli: Wojciech Strzałkowski (jako przewodniczący), Magdalena Godlewska, Józef Kosiorek, Dariusz Kowalczyk, Wojciech Kuryłek, Piotr Laskowski, Antoni Piekut, Wojciech Wasilewski, Władysław Wasiński oraz Wiesław Wołoszyn.
Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji