Znamy pierwszych artystów tegorocznego Up To Date

2018.03.21 15:17
Kilka dni temu poznaliśmy datę, w której odbędzie się 9. edycja Festiwalu Up To Date. Przypadnie to na 7 i 8 września. Organizatorzy teraz ogłosili pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią na imprezie.
Znamy pierwszych artystów tegorocznego Up To Date
Fot: materiały prasowe
Muzyk Pris jest jednym z pierwszych ogłoszonych gości tegorocznej edycji Up To Date Festiwal

Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Up To Date. Jak zwykle organizatorzy zadbali o niestandardowych i różnorodnych wykonawców. Już wiadomo, że podczas wrześniowej imprezy usłyszymy zespół Syny – hip-hopowy duet swoją stylistyką nawiązujący do początków rapu w Polsce oraz grający muzykę dance Pris.

Poza tym wśród pierwszych ogłoszonych artystów tegorocznej edycji Up To Date Festival znalazły się ekipy: bvdub live, Lanark Artefax live, E.R.P. aka Convextion live, Electric Indigo, Wata Igarashi live oraz Cio D’Or.

- Up To Date Festival zawsze unikał programowania swoich wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były po prostu najpopularniejsze nazwiska. Po ośmiu latach prezentacji tego co w elektronice i rapie legendarne, najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością. Ciekawość tego, co spotka nas po dotarciu na miejsce koncertów jest jednym z największych magnesów tego wydarzenia, który przyciąga do Białegostoku rekordową jak na lokalne wydarzenia publiczność spoza Białegostoku – mówią organizatorzy festiwalu.

Niedługo powinniśmy otrzymać informacje nazwiska kolejnych wykonawców, którzy zawitają w na Up To Date. Na razie znane są ceny biletów:
- Karnet Centralny Salon Ambientu - 69 zł
- Karnet Stadion - 99 zł
- Karnet FULL - 159 zł.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

812 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39