POLECAMY
Miłość, intryga, osadzona w realiach historia, świetne kreacje aktorskie. Już 20 listopada do Białegostoku zawita musical "20 lat po Metrze".
"20 lat po Metrze" to nowy, bijący rekordy popularności, polski musical. Nie sugerujmy się tytułem, bo nie jest to kontynuacja kultowej produkcji sprzed lat.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Aktualności 11:24
Aktualności 10:19
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji