27. Rajd Niepodległości

dodane dnia: 2018-10-24 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
27. Rajd Niepodległości
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2018-11-11
Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku 2018 wkracza w decydującą fazę. Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości załogi rajdowe z Podlasia uczczą startem w „27. Rajd Niepodległości”, który odbędzie się w dniu Święta Narodowego, w niedzielę 11 listopada 2018 r.

Ponownie SMB wraca na teren Outlet Białystok, przy ul. Wysockiego 67. Tam będzie zlokalizowana baza rajdu tj.: Park przedstartowy, Serwis, Próba Sprawnościowa (PS) oraz zakończenie imprezy. Na uczestników będzie czekać łącznie 8 prób w tym 3 różne. Oprócz trzykrotnego przejazdu próby na terenie Outlet Białystok, załogi zmierzą się z Torem Wschodzący Białystok (również trzykrotnie) oraz dwukrotnie na nowym miejscu, czyli terenie firmy SaMASZ w Zabłudowie przy ul. Trawiastej 1. Odbiór Administracyjny (OA) i Badanie Kontrolna (BK) przed rajdem odbędzie się u naszego sponsora firmy AC SA, w firmowym warsztacie STAG na ul. Handlowej 6F w Białymstoku.

W klasyfikacji generalnej cyklu, nadal na prowadzeniu Tomasz Wasilewski (Mitsubishi Lancer EVO X)), który zgromadził 97pkt. Na drugim miejscu z 78 punktami jest Danil Jedliński i Andrzej Grześko na BMW 323Ti. Trze Trzecie miejsce to załoga Adam Tumiel i Konrad Bitowski, którzy na swym Subaru Impreza uzbierali 68pkt. Możemy być jednak spokojni o zaciętą rywalizację, bo Paweł Siodmok (Honda Civic TYPE-R - 55pkt) i Marcin Malinowski (Ford Fiesta ST - 51pkt), a więc odpowiednio 4 i 5 miejsce klasyfikacji, nie dadzą odetchnąć wspomnianej trójce.

Pamiętajcie, że Jeśli macie prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubicie rywalizację, to nie czekajcie - zgłoście się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. Nauka, rywalizacja i zabawa w jednym gwarantowane!

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach na stronie cyklu www.smbap.pl

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: biurorajdu@ap.bialystok.pl
Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
Białystok, teren Outlet Białystok, przy ul. Wysockiego 67

859 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39