Będą konkursy i mnóstwo atrakcji. Dzień dziecka Fundacji "Pomóż Im"

2013.06.08 00:00
Już w najbliższą niedziele (9.06) w Folwarku Nadawki koło Białegostoku odbędzie się Dzień Dziecka dla podopiecznych Fundacji "Pomóż Im". W programie mnóstwo gier, zabaw i konkursów dla najmłodszych.
Będą konkursy i mnóstwo atrakcji. Dzień dziecka Fundacji "Pomóż Im"
Fot: Ł. Wiśniewski

Już po raz kolejny Fundacja "Pomóż Im" organizuje Dzień Dziecka dla swoich podopiecznych. Przez cały dzień razem będą bawić się będą pacjenci Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, ich rodzeństwo, dzieci wypisane spod opieki hospicyjnej, po chorobie onkologicznej oraz dzieci z grupy wsparcia w żałobie. W sumie będzie to blisko 200 osób.

- Głównym celem imprezy jest wzajemna integracja dzieci i rodzin. Dla podopiecznych Hospicjum to także jedna z niewielu okazji w roku, aby wyjść z domu. - mówi Magdalena Wieremiejkuk z Fundacji "Pomóż Im".

Na dzieci, jak co roku, będzie czekało wiele atrakcji. Będą to m.in. ogromne dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, malowanie twarzy i kącik plastyczny. W trakcie Dnia Dziecka w Folwarku Nadawki rozpalone będzie ognisko, gdzie będzie można upiec sobie kiełbaskę. W programie są także liczne konkursy z nagrodami. Impreza potrwa do godz. 16.00.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1574 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39