Białostoccy muzycy w finale konkursu Electronic Beats Festival. Głosują internauci

2013.03.06 00:00
Miss God, grupa VSHOOD i zespół Ikebana to białostockie projekty muzyczne, które znalazły się w finałowej 20 konkursu Electronic Beats Festival. Młodzi twórcy mają szansę, by wygrać występ na festiwalu muzyki elektronicznej w Poznaniu. Trwa głosowanie internautów.
Białostoccy muzycy w finale konkursu Electronic Beats Festival. Głosują internauci
Fot: Kasia Znana
Miss God i VSHOOD

Konkurs "Zagraj na Electronic Beats Festival" to pomysł serwisu T-Mobile Music na znalezienie polskich artystów, którzy zagrają jako support dla takich sław, jak Modeselektor i A-Trak. Zwycięzcy już 26 kwietnia wystąpią w Poznaniu na kolejnej polskiej odsłonie kultowego programu muzycznego Electronic Beats. Z nadesłanych zgłoszeń redakcja T-Mobile Music wybrała finałową dwudziestkę, która do 18 marca (do godz. 9.00) jest poddawana ocenie internautów. Wśród nich jest Miss God - finalistka konkursu Skody i Programu Trzeciego Polskiego Radia, grupa VSHOOD, która zajęła 34. miejsce w plebiscycie Muno.pl na najlepszy zespół (wyprzedzając w rankingu Myslovitz czy Sistars), a także trio Ikebana.

By wesprzeć białostockich twórców, wystarczy zarejestrować się w serwisie T-Mobile Music: http://www.t-mobile-music.pl/rejestracja.html i po zalogowaniu oddać głos, klikając przy ich piosenkach z prawej strony na różowy kciuk. Każda osoba może zagłosować raz na poszczególną piosenkę, a tych można wybrać jednocześnie kilka, np. Miss God czy VSHOOD. Link do głosowania znajduje się tutaj.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1390 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39