POLECAMY
Najlepszych miodów od podlaskich pszczelarzy i lokalnych przysmaków można będzie skosztować na XX Biesiadzie Miodowej w Kurowie. Odbędzie się ona w weekend (24-25.08).
Miody i inne przysmaki Podlascy pszczelarze po raz kolejny zaoferują najlepsze miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski. Najsmaczniejszy miód oraz nalewka miodowa zostaną wybrane w konkursie. Odwiedzający będą mogli zaopatrzyć się również w inne lokalne przysmaki - narwiańskie ogórki i kapustę, wyborne wędliny, sery i pieczywo oraz smaczne wypieki. Tradycyjnie obejrzeć można będzie wystawy, posłuchać muzyki, skorzystać z wycieczek po Narwiańskim Parku Narodowym, a przede wszystkim degustować różne rodzaje miodów. Dużo atrakcji W programie są występy: Kapeli Mietka Buraka, zespołu Łapskie Nutki, Kapeli pod Wezwaniem, zespołu Psio Crew, Harmonica i kapeli Miód na Serce. Na dzieci czeka spektakl "Smurfy". Gwiazdą imprezy będzie grupa Żywiołak.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji