Big Cyc wystąpi w Białymstoku! Wygraj bilety

2023.12.04 11:41
W najbliższym czasie na scenie Zmiany Klimatu wystąpi zespół Big Cyc z okazji 35-lecia istnienia. Można ich znać z przebojów takich jak "Makumba", "Każdy facet to świnia" czy też "Rudy się żeni".
Big Cyc wystąpi w Białymstoku! Wygraj bilety
Fot: Big Cyc/Facebook

Big Cyc wystąpi w niedzielę (10 grudnia) w Zmianie Klimatu.

To już 35 lat na scenie!

Big Cyc to polski zespół rockowy, założony w 1988 roku w Łodzi. Grupa zyskała ogromną popularność dzięki energetycznym koncertom, satyrycznym tekstom i charakterystycznemu stylowi muzycznemu. W ciągu 35 lat istnienia utrzymali niezmieniony skład, w który wchodzą: Krzysztof Skiba, Jacek Jędrzejak, Roman Lechowicz, Jarosław Lis, Piotr Sztajdel i Marek Szajda.

Zespół zasłynął z przebojów takich jak "Makumba", "Każdy facet to świnia" czy "Rudy się żeni". Ich teksty są pełne satyry i komentarzy społeczno-politycznych, co sprawiło, że zespół stał się ikoną polskiego rocka. Big Cyc ma na swoim koncie Złote i Platynowe Płyty, a także występy na wielu festiwalach.Na scenie Zmiany Klimatu wystąpią w ramach trasy "BIG CYC - 35 Lat w trasie!". W ramach wydarzenia obiecują na scenie stary, dobry polski rock w najlepszym wykonaniu.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Koncert Big Cyc

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1475 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39