Błąkał się po lesie i nie umiał powiedzieć, jak się nazywa

2016.11.28 16:44
21-latek błąkał się po lesie. Był wychłodzony, miał problemy z chodzeniem. Nie potrafił powiedzieć, jak się nazywa i zachowywał się agresywnie.
Błąkał się po lesie i nie umiał powiedzieć, jak się nazywa
Fot: pixabay.com

W niedzielę (27.11) po południu dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbywał służbę wspólnie ze strażnikami Biebrzańskiego Parku Narodowego, patrolując leśne tereny.

Tuż po godz. 15.00 policjant spostrzegł błąkającego się po lesie młodego mężczyznę. 21-latek był wychłodzony, ponadto miał problemy z chodzeniem. Nie potrafił też powiedzieć, jak się nazywa ani skąd i dokąd się udaje.

Zaczął też zachowywać się agresywnie, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariusza, że może on być pod wpływem środków odurzających. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Po zbadaniu go wyszło na jaw, że znajdował się pod działaniem marihuany, przy sobie miał też torebkę z niewielką ilością tego narkotyku.

Ostatecznie 21-latek został przekazany funkcjonariuszom i teraz za posiadanie i udzielanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1066 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39