POLECAMY
Jagiellonia Białystok sprzedała do Zagłębia Lubin Tomasza Ptaka. Bramkarz podpisał trzyletni kontrakt z "Miedziowymi".
21-letni wychowanek Zatoki Braniewo w zeszłym sezonie przebywał na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn i Motorze Lublin. Jesienią 2011 roku rozegrał w barwach Jagiellonii Białystok dziewięć meczów w T-Mobile Ekstraklasie. Zagłębie chciało również kupić Tomasza Kupisza. Klub z Lubina oferował za piłkarza 250 tysięcy euro. Włodarze Jagiellonii Białystok oczekiwali minimum 300 tysięcy i temat transferu zawodnika upadł. Przypomnijmy, że Tomasz Kupisz ma ważny kontrakt do czerwca 2014 roku. O ile wcześniej nie przedłuży umowy, w grudniu będzie mógł odejść do innego klubu za darmo. Wcześniej Kupiszem interesował się beniaminek Serie A - US Sassuolo Calcio. Ostatecznie klub z Włoch pozyskał z Palermo, na zasadzie współwłasności, reprezentanta Słowenii - Jasmina Kurticia.
Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Nauka 11:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji