Dom

"Budujące Czwartki" w Białymstoku

2014.03.04 00:00
"Postaw na dom, buduj energooszczędnie!" - to hasło cyklu spotkań poświęconych tematyce budownictwa energooszczędnego skierowanych do Inwestorów indywidualnych. Najbliższe spotkanie odbędzie się już w ten czwartek (6.03) w naszym mieście.
"Budujące Czwartki" w Białymstoku

Spotkania z cyklu Budujące Czwartki odbywają się cyklicznie w większych miastach Polski i są całkowicie bezpłatne. Ich organizatorem jest Domowy.pl - ogólnopolska sieć Doradców (architektów i inżynierów budownictwa).

Wydarzenia takie jak te pozwalają nie tylko na rozmowę i wymianę doświadczeń między Inwestorami, ale także na kontakt z ekspertami z branży czy zdobycie cennych informacji z zakresu budownictwa energooszczędnego.

Wszystkie spotkania z cyklu Budujące Czwartki mają wspólne założenia, dostosowywane do lokalnych trendów i danych. Główne punkty spotkań dotyczą obszarów z tematów takich jak: lokalne ceny nieruchomości, dostępność działek budowlanych, cechy budynku energooszczędnego procedura uzyskania pozwolenia na budowę, dobór materiałów do budowy domu energooszczędnego, dostępne dopłaty, budowa domu w standardzie energooszczędnym, aspekty inwestycyjne (co ile kosztuje i w co na pewno warto zainwestować), pytania do ekspertów, czas na rozmowy indywidualne.

Najbliższe spotkanie w ramach Budujących Czwartków odbędzie się w Białymstoku 06.03.2014 roku, w Restauracji Arsenał o godzinie 18:00.

Budujące czwartki z Domowy.pl wpisują się w podejmowane obecnie działania, mające na celu promowanie efektywnego energetycznie budownictwa.

Więcej informacji: TUTAJ.

Paula Ratkiewicz
paula.r@bialystokonline.pl

766 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39