POLECAMY
Mimo epidemii należy stosować się do obowiązujących przepisów, dotyczących użytkowania środków Białostockiej Komunikacji Miejskiej. Każda osoba, która korzysta z przejazdów autobusowych zobowiązana jest do zakupu biletu.
Wśród białostoczan zaczęły pojawiać się pytania odnośnie komunikacji miejskiej. A mianowicie dotyczą one kwestii kontroli biletów. Epidemia nie niesie za sobą komplikacji związanych ze sprzedażą biletów - twierdzą przedstawiciele magistratu. W związku z tym, każdy pasażer autobusu jest zobowiązany do przestrzegania przepisów, wynikających z użytkowania środka transportu, czyli m.in. zakupić bilet. - Urząd pracuje i jeżeli ktoś jedzie autobusem, to ma obowiązek posiadania biletu. Także powinien liczyć się z ewentualną kontrolą. Obowiązuje określone prawo. Są biletomaty, które są czynne od 1 kwietnia. Obowiązuje posiadanie biletu, a w przypadku jego braku, należy liczyć się z konsekwencjami - powiedział Tadeusz Truskolaski. W sklepach, kioskach oraz biletomatach cały czas jest możliwość zakupienia biletu na przejazd komunikacją miejską.
Angelika Dorf
24@bialystokonline.pl
Aktualności 12:15
Zdrowie 12:00
Sport 11:42
Sport 11:13
Aktualności 11:02
Aktualności 10:30
Biznes 10:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji