Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych

2014.03.05 00:00
Można zapisywać się na kwietniowe zajęcia warsztatowe organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku. Do wyboru są m.in. te związane z zakładaniem własnej działalności oraz pomagające zredukować stres.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych
Fot: MC
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

WUP w Białymstoku organizuje cykliczne, bezpłatne zajęcia warsztatowe dla osób bezrobotnych, które mają im pomóc w odnalezieniu się na rynku pracy.

W kwietniu do wyboru są następujące jednodniowe kursy: Zredukuj stres, Moja firma, Bądź skuteczny w poszukiwaniu pracy, Efektywna komunikacja i asertywność, a także Odkryj swój potencjał zawodowy i osobisty.

Uczestnicy szkoleń dowiedzą się m.in. jakie procedury należy przejść, aby założyć własną działalnością. Zostaną im także pokazane różne techniki relaksacji oraz radzenia sobie ze stresem. Kursanci nabędą również różne umiejętności interpersonalne, jak np. te związane z nawiązywaniem i podtrzymywaniem znajomości. Ponadto eksperci doradzą uczestnikom, w jaki sposób wywrzeć dobre wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej, a także jak powinno wyglądać dobrze napisane CV.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, mogą zapisywać się telefonicznie pod numerami: 85 74 97 241 oraz 85 74 97 244.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1152 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39