Dr Misio w Zmianie Klimatu. Urodziny trwają dalej [WIDEO]

2018.11.20 13:01
Grupa Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na czele wystąpi w Zmianie Klimatu. Koncert odbędzie się w piątek (23.11).
Dr Misio w Zmianie Klimatu. Urodziny trwają dalej [WIDEO]
Fot: Dr Misio

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka", "Wołyń", "Kler").

Dr Misio gra ostrego rock&rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Vargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i niestroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty "Młodzi" i "Pogo", których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: "Mentolowe papierosy", "Dziewczyny", "Młodzi", "Hipster", "Pogo" czy "Mr.H....".Wiosną 2017 r. ukazała się trzecia płyta pt. "Zmartwychwstaniemy", której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla grupy Hey, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz. Trzecią płytę promuje utwór "Pismo", do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce - od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie. Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie, jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

Białostocki koncert rozpocznie się o godz. 20.00, otwarcie drzwi klubu o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Szczegóły: Dr Misio #5latZmianyKlimatu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
476 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39