EastMedia 2023 - potężna dawka wiedzy o marketingu internetowym. Można się zapisywać

2023.11.13 15:20
24 listopada w Białostockim Parku Naukowo Technologicznym odbędzie się konferencja e-marketingowa EastMedia 2023. Zainteresowani mogą się rejestrować.

EastMedia 2023 - potężna dawka wiedzy o marketingu internetowym. Można się zapisywać
Fot: Redakcja BialystokOnline

Zbliża się jedno z najpopularniejszych spotkań o e-marketingu w Białymstoku, czyli EastMedia 2023. Jest to bez wątpienia jedna z największych i zarazem najbardziej rozpoznawalnych konferencji dotyczących e-marketingu w północno-wschodniej Polsce. Jest organizowana od 2015 roku (z przerwami w trakcie pandemii COVID-19). Wydarzenie ma na celu dostarczyć uczestnikom i uczestniczkom ogromnej i co kluczowe - wartościowej wiedzy odnośnie marketingu internetowego. 

To już szósta edycja!

24 listopada odbędzie się kolejna, szósta już edycja EastMedia. Tym razem prelegenci skupią się na tematach, które dotyczą tworzenia skutecznych treści, strategiach marketingowych w social mediach, ekonomii twórców oraz prawie i sztucznej inteligencji. Aby spotkanie było jeszcze lepsze, wzbogacono dotychczasową formułę o sesje warsztatowe. Chętni będą mieli do wyboru warsztaty z neurocopywritingu, z profesjonalnego influencer marketingu, strategii komunikacji w social mediach, z tworzenia kampanii marketingowych z poszanowaniem praw autorskich, z budowania grup odbiorców w systemie reklamowym Meta Ads, z narzędzia Google Analytics 4 oraz z kreatywności w kampaniach reklamowych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. 

EastMedia to skierowane jest to przedsiębiorców, startupów, osób zainteresowanych marketingiem internetowym oraz profesjonalistów z branży.

Warto podkreślić, że  konferencja EastMedia 2023 ma akredytację DIMAQ (jest to międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych), dzięki temu za udział w konferencji posiadacze certyfikatów DIMAQ będą mogli dostać 10 punktów recertyfikacyjnych.

Osoby, które chcą wziąć udział w EastMedia 2023 mogą rejestrować się tutaj: ZAPISY

Więcej o wydarzeniu: EastMedia 2023

Portal BialystokOnline patronuje wydarzeniu.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39