Efektowne (i efektywne) wybielanie zębów - Tylko w M-Dentica Białystok

dodane dnia: 2016-03-21 przez: M-DENTICA Marzena Andrzejuk - Sawicka
Termin promocji: 2016-03-21 - 2036-03-21
Zabiegi wybielające zęby mogą przynosić spektakularne efekty pod warunkiem, że będą trafnie dobrane i przeprowadzone w odpowiedni sposób.
Chcesz olśniewać uśmiechem? Przyjdź do M-DENTIKI, a spełnienie marzeń okaże się zaskakująco proste.

Wybór profesjonalnej metody wybielania zębów
Nawet prawidłowo prowadzana pielęgnacja jamy ustnej może okazać się niewystarczającą w walce o białe zęby. Naturalny kolor może być cechą indywidualną, niezależną od higieny życia. Określone produkty spożywcze oraz palenie papierosów także wpływają negatywnie na ich kolorystykę.

Aby wybrać odpowiedni zabieg wybielający, warto wybrać się do specjalisty, który oceniwszy stan naszego uzębienia, wyjaśni, w jaki sposób osiągnąć satysfakcjonujący efekt przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa, czyli bez ryzyka uszkodzenia struktury zębów.

W M-DENTICE zęby wybielisz skutecznie i bezpiecznie
Klinika stomatologiczna M-DENTICA oferuje szerokie spektrum zabiegów wybielających. Dokłada analiza stanu uzębienia i dziąseł oraz szczegółowe zapoznanie się z oczekiwaniami Pacjenta, pozwala naszym stomatologom na maksymalnie trafny dobór odpowiedniej metody i zoptymalizowanie efektów. Więcej o procesie wybielania przeczytasz na stronie http://mdentica.pl/oferta-leczenia/wybielanie

O tym, czy będzie konieczny zabieg wykonywany w gabinecie, czy w domu pod nadzorem stomatologa, decyduje kilka czynników. Przede wszystkim stopień przebarwienia szkliwa i jego przyczyny, a także planowany i oczekiwany efekt.

W M-DENTICE skorzystasz z porad doświadczonych dentystów, z ich wiedzy i najnowocześniejszych technik, którymi dysponują. Dodatkowo w cenie usługi otrzymasz zabieg fluoryzacji i odwrażliwiania zębów – byś czuł się maksymalnie komfortowo.

Umów się na wizytę już dziś i przekonaj się, jak łatwo możesz nadać swojemu uśmiechowi wymarzony wygląd.

752 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39