Ferie z Polregio. Przewoźnik ma specjalne taryfy dla podróżujących

2019.01.15 07:20
Już niebawem także i w naszym regionie rozpoczną się ferie zimowe. W związku tym Polregio przygotowało specjalną ofertę dla osób korzystających z usług przewoźnika.
Ferie z Polregio. Przewoźnik ma specjalne taryfy dla podróżujących
Fot: Justyna Fiedoruk

Zbliżają się ferie, Polregio ma więc promocje dla podróżujących

W województwie podlaskim ferie rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek (19.01). W związku z tym Polregio zachęca do korzystania z ofert promocyjnych, które przygotowane zostały dla podróżujących.

Wiele osób w ferie zimowe wybiera się na urlop. Popularne są zatem miejsca oferujące wypoczynek na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem cieszą się kurorty, gdzie można poszaleć na nartach. Polregio przygotował ofertę, by wszyscy chętni mogli komfortowo dojechać w miejsca, które dają możliwość szusowania na dwóch deskach. Pociągami można dotrzeć do wielu miejscowości będących dobrą bazą wyjściową na szlaki turystyczne czy wyciągi narciarskie, podróżując urokliwymi i malowniczymi trasami kolejowymi, np. Żywiec – Sucha Beskidzka – Zakopane, Tarnów – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój czy Jasło – Zagórz – Komańcza.

Polregio połączyło nawet swoje siły z PKP Intercity, dzięki czemu korzystając z oferty "Razem w Polskę", można podróżować bez ograniczeń wszystkimi pociągami obu tych przewoźników przez cały weekend (od piątku od godz. 19.00 do poniedziałku do godz. 6.00).

Atrakcyjne ceny biletów

Osoby uwielbiające piesze wędrówki i ciche zakątki Polski chętnie na ferie wybierają Podlasie, Warmię i Mazury oraz Lubelszczyznę. Dla nich przewoźnik przygotował bilet turystyczny oraz mini bilet turystyczny. Opcja ta pozwala na wielokrotne przejazdy od godz. 18.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek. Bilet taki kosztuje 45,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych jest on jest honorowany w pociągach REGIO, a także osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Połączenia docierają do wielu atrakcyjnych miejscowości ze świetną bazą noclegową, np. do Ełku, Zamościa, Giżycka czy Suwałk.

Przewoźnik nastawia się na duże zainteresowanie połączeniem z ostatnim z tych miast. W okolicach Suwałk znajduje się bowiem wyciąg "Dąbrówka" położony ok. 3 km od centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Wigierskiego Parku Narodowego, z 300-metrową trasą zjazdową, sztucznie dośnieżaną, ratrakowaną i oświetloną, ośrodek "Szelment" z wyciągiem i przenośnikiem taśmowym, a także trasy narciarskie w miejscowości Krzywe w Wigierskim Parku Narodowym do rekreacyjnego narciarstwa biegowego o łącznej długości 8 km, z poprowadzonym śladem. W mieście tym i okolicach organizowane są kuligi. Dojazd z Białegostoku do Suwałk, jeśli skorzystamy z "Połączenia w dobrej cenie", będzie nas kosztował zaledwie 14,50 zł.

Jeśli chcielibyśmy podziwiać uroku Puszczy Augustowskiej zimową porą, za bilet normalny (także w promocji "Połączenie w dobrej cenie") zapłacimy 13,50 zł.

Bilety można obecnie kupić poprzez nowy, własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl, aplikację mobilną, w biletomatach, kasach biletowych i u obsługi pociągów. Kasy biletowe Polregio są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39