Finał Pucharu Polski. Ruszyły zapisy na zorganizowany wyjazd

2019.04.13 10:14, Aktualizacja: 2019.04.13 15:47
2 maja, na PGE Narodowym w Warszawie, Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechią Gdańsk w finale Totolotek Pucharu Polski. Kibice, którzy chcą wspomnianą rywalizację obejrzeć na żywo, mogą już się zapisać na zorganizowany wyjazd.
Finał Pucharu Polski. Ruszyły zapisy na zorganizowany wyjazd
Fot: Grzegorz Chuczun

10 tysięcy biletów otrzyma Jagiellonia Białystok od Polskiego Związku Piłki Nożnej na finałowy mecz Totolotek Pucharu Polski. Część podlaskich sympatyków z pewnością chciałaby na ten wyjątkowy pojedynek udać się w grupie, razem z setkami innych fanów, dlatego najzagorzalsi kibice zorganizowali 4 pociągi specjalne, które 2 maja ruszą ze stolicy Podlasia do Warszawy. Zapisy na tego typu wyprawę właśnie ruszyły.

Do punktu zapisów należy udać się z przygotowaną kartką z danymi (nazwisko, imię, PESEL) napisanymi wyraźnie, drukowanymi literami i cyframi oraz podpisanym oświadczeniem RODO. Wszystko to po to, by uniknąć niepotrzebnych kolejek.

Kolejna ważna kwestia dotyczy finansów. Wyjazd na finał Pucharu Polski kosztuje 120 zł, na co składa przejazd pociągiem w dwie strony oraz bilet na mecz. Co istotne, najpierw wręczane będą jedynie vouchery, które dopiero w późniejszym czasie zostaną wymienione na wejściówki.

Zapisy na każdy pociąg odbywają się w innym punkcie:
- pociąg A: sklep "Jagiellończyk", ul. Świętego Rocha 33/lok. 60,
- pociąg B: Jaga Sklep, ul. Bohaterów Monte Cassino 6 lok. 31,
- pociąg C: Jaga Fan Shop, ul. Wrocławska 20,
- pociąg D: Jaga Pizza & Bistro, ul. Warszawska 39.

W sobotę i niedzielę (13-14.04) rejestracja odbywać się będzie jedynie na wyjazd pociągami specjalnymi. Same bilety zostaną wprowadzone do sprzedaży prawdopodobnie w poniedziałek (15.04). Ich koszt ma wynosić 50 zł. Niewykluczone, że pojawi się też możliwość zakupu wejściówki drogą internetową.

[AKTUALIZACJA]

Jak poinformował białostocki klub, sprzedaż samych biletów na finał Totolotek Pucharu Polski ruszy w poniedziałek o godz. 9.00 i potrwa do kolejnego wtorku (23.04) do godz. 12.00. Do środy (17.04) zakupu wejściówek będą mogły dokonać te osoby, które posiadają karnet na tegoroczną rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. Nabywanie biletów na sektor "jagielloński" prowadzone będzie poprzez serwis jagiellonia.kupbilety.pl.

Oczywiście można też kupić wejściówki na sektory neutralne. Aby to zrobić, należy udać się na stronę internetową portalu Łączy Nas Piłka.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1790 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39