Forum Kobiet Podlasia – 2 dni ciekawych spotkań i uroczysta gala

2022.10.19 16:26
W najbliższy piątek rozpocznie się Forum Kobiet Podlasia. To niezwykłe spotkanie pełne inspirujących wykładów, spotkań i rozmów. Wydarzenie zakończy się uroczystą galą.
Forum Kobiet Podlasia – 2 dni ciekawych spotkań i uroczysta gala
Fot: Forum Kobiet Podlasia/FB
Katarzyna Witkiewicz

Forum zostało zainicjowane przez organizacje: Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet, Era Nowych Kobiet Podlaskie, Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu, Sukces Pisany Szminką – Sukces to Ja, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum. Jest to inicjatywa pań z naszego regionu, których celem jest integracja środowisk kobiecych oraz zachęcenie do realizowania swoich planów, marzeń i ambicji. Organizacja stara się też wdrażać oraz promować rozwiązania, które mają wpłynąć na wzrost kompetencji kobiet.

Podczas Forum Kobiet będzie poruszonych wiele zagadnień. Dyrektor Białostockiego Centrom Onkologii opowie o "Kobiecie zdrowiu", a prof. Małgorzata Fuszara z Fundacji Rozwoju Demokracji o "Kobietach w polityce". Z kolei Agnieszka Zemke-Gorecka zajmie się "Kobietą i prawem", a coach Karolina Cwalina o "Kobiecie w biznesie". W trakcie spotkania można będzie się też dowiedzieć nieco więcej o Funduszach Europejskich, wystąpienie na ten temat przygotuje Karolina Dorywalska – dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia głos zabierze także dr Katarzyna Witkiewicz - producentka, przedsiębiorczyni, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa i założycielka ekskluzywnej marki bielizny WHITERVBBIT - jednej z najpopularniejszych marek bieliźnianych w kraju.

Wieczorem zaplanowano uroczystą galę w hotelu Traugutta, podczas której zostaną wręczone statuetki "Liderka Aktywności Społecznej". W tym dniu odbędzie się też wydarzenie towarzyszące w Nie Teatrze, gdzie można będzie obejrzeć spektakl pt. "Jestem baba. Rzecz być może o Annie Świerczyńskiej".

Drugiego dnia Forum – w sobotę (22.10) odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Czy My Kobiety pozwolimy sobie czekać 107 lat?". Udział w nim wezmą kobiety reprezentujące sektory: publiczny, biznesu, NGO i nauki. Zaplanowano też warsztaty, które poprowadzi coach Ewa Wierzbicka-Nosal i ekspertka ds. public relations Joanna Dolecka.

W trakcie obu dni będzie możliwość wykonania badań profilaktycznych oraz odbycia konsultacji z lekarzami Białostockiego Centrum Onkologii.

Szczegóły dotyczące biletów dostępne są tutaj: Forum Kobiet Podlasia Białystok 2022

Portal BialystokOnline patronuje wydarzeniu.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1327 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39