Gabinet Terapii Widzenia

ul. Fabryczna 4 lok. 0H
15-483 Białystok

tel. 535 525 201, 663 749 321
Czynne: PN - PT: 10.00 - 18.00, SOB: 10.00 - 14.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 18594

Zajmujemy się diagnozą, leczeniem i ćwiczeniami usprawniającymi układ wzrokowy dzieci i dorosłych. Jesteśmy pierwszym w Białymstoku Gabinetem Terapii Widzenia, który prowadzi terapię widzenia, wykorzystując specjalistyczne urządzenia tj. cheiroskop, bernelloskop, flipery akomodacyjne i pryzmatyczne, system EyePort II, rotator oraz wiele innych. Wykwalifikowany optometrysta bardzo precyzyjne rozpozna każdy problem widzenia obuocznego i indywidualnie poprowadzi terapię, dostosowując program ćwiczeń do potencjału i możliwości młodych, jak i dorosłych pacjentów.

DLA DZIECI
Terapia widzenia zalecana jest szczególnie dzieciom z problemami wzrokowymi takimi jak: niedowidzenie (leniwe oko), trudności w uczeniu się, zdiagnozowanej dyslekcji, zaburzeniu funkcji pisania – spowodowane często zaburzeniem ruchów gałek ocznych, osłabiona koordynacja oko-ręka, osłabione widzenie obuoczne (słaba fuzja, brak stereopsji), zaburzenia wergencji.

DLA DOROSŁYCH
Jeśli mrużysz oczy, dziwnie ustawiasz głowę przy oglądaniu telewizji, masz mocno powiększone źrenice, to powinieneś zajść do nas i poddać się diagnozie układu wzrokowego.
W naszym gabinecie pomagamy osobom dorosłym odzyskać pełną sprawność układu wzrokowego np.: po urazach głowy, udarach czy też pacjentom z zaburzeniami akomodacji (skurczem akomodacyjnym) to jest - niestabilną ostrością widzenia podczas przenoszenia wzroku na przedmioty umieszczone w różnych odległościach (np. dal - bliż).

DLA SPORTOWCÓW
W naszym gabinecie terapii widzenia proponujemy trening wzrokowy dla sportowców usprawniający koordynację wzrokowo-ruchową i widzenie przestrzenne, a więc celność, ocenę odległości, orientację przestrzenną i szybkość reakcji.
Trening wzrokowy dedykowany jest dla sportowców każdej dyscypliny sportowej, gdyż pozwala wyeliminować niedoskonałości, uczy nowych technik widzenia obuocznego, ale również pomaga udoskonalić te umiejętności zawodnika, które są już zadowalające.

Zapraszamy!

Gabinet Terapii Widzenia
Gabinet Terapii Widzenia
Gabinet Terapii Widzenia
Gabinet Terapii Widzenia
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1219 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39