POLECAMY
Grupa rajdowa Rak-Bud poprzedni rok zakończyła zdobyciem wicemistrzostwa w Rajdowym Pucharze Polski. Teraz zespół przygotowuje się do kolejnych startów.
W tym roku Radosław Raczkowski i Mariusz Kosiński wymienili hondę civic type R na citroena DS3 R3. Samochód jest teraz składany specjalnie pod Rak-Bud we Francji. W najbliższym czasie zespół planuje starty w pucharze Citroena i występ w sześciu rajdach Samochodowych Mistrzostw Polski.
C.M.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji