Jagiellonia vs. Wisła. Ważne informacje

2010.03.11 00:00
Nie ma już biletów w przedsprzedaży na mecz Jagiellonii z Wisłą. Dla tych, co koniecznie chcą się znaleźć na tym pojedynku zostało 300 sztuk w sektorze ŁUK.
Jagiellonia vs. Wisła. Ważne informacje
Fot: Jagiellonia.pl
Logo Jaigellonii Białystok z okazji 90-lecia klubu

Bilety będą do kupienia w dniu meczu od godz. 16 w kasach pod bramami stadionu. Wejście na trybuny będzie możliwe od 17, więc by nie stać w kolejce warto przybyć wcześniej - informuje oficjalna strona Jagiellonii.

Bilety i karnety zakupione przez Internet będą do odbioru w punkcie informacyjnym znajdującym się przy wejściu na trybunę VIP. Uczestnicy meczu proszeni są o przygotowanie dokumentów do kontroli. Każda osoba wejdzie na stadion zgodnie z danymi napisanymi na karnecie lub bilecie. Na terenie stadionu obwiązuje zakaz wznoszenia butelek szklanych i innych potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów. Wykryte zostaną zabrane do depozytu i oddane po zakończeniu spotkania.

Spotkanie Jagiellonii z krakowską Wisłą, będzie 20. spotkaniem w klubów. Dotychczas 13 pojedynków wygrała Biała Gwiazda, 3 mecze zakończyły się remisem i tyle samo - wygraną Jagi.

MAG

872 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39