POLECAMY
Już w piątek (19.06) rozpocznie się filmowe lato na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W sześć kolejnych letnich piątków odbędą się seanse filmowe.
W pierwszej kolejności będzie można obejrzeć film "Parasite", który otrzymał szereg nagród, w tym Oscara dla najlepszego filmu.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji