Kolejne bezpłatne warsztaty. Można się zgłaszać

2021.08.03 11:00
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku organizuje kolejne bezpłatne warsztaty.
Kolejne bezpłatne warsztaty. Można się zgłaszać
Fot: pixabay.com

W sierpniu można skorzystać z darmowych warsztatów

Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku zaprasza bezrobotnych do udziału w darmowych szkoleniach. Dzięki nim zainteresowani mogą dowiedzieć się, jak szukać pracy, założyć własny biznes czy podnieść swoje kwalifikacje. Warsztaty dla osób poszukujących zatrudnienia są organizowane co miesiąc, udział w nich jest całkowicie darmowy. Zainteresowani mogą też uczestniczyć w dowolnej liczbie spotkań. Obecnie odbywają się one online.

16 sierpnia zaplanowano warsztaty pt. "Elementy biznesplanu”. Spotkanie odbędzie się online. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jaka jest użyteczność biznesplanu, jak wygląda jego struktura oraz jak prawidłowo stworzyć biznesplan. Eksperci wyjaśnią także dlaczego biznesplan jest taki ważny, jeśli marzy nam się sukces w biznesie.

Można się dowiedzieć jak założyć firmę

Kolejne spotkanie pt. "Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej” odbędzie się 20 sierpnia. Wówczas omówione zostaną działania przygotowawcze pomocne w założeniu własnej firmy. Eksperci wyjaśnią jakich formalności należy wówczas dopełnić i jakie są sposoby rejestracji własnego biznesu. Prowadzący pokażą też, w jaki sposób poprawnie wypełnić wniosek rejestracyjny CEIDG-1. Spotkanie odbędzie się online.

Informacje i zapisy: osoby zainteresowane mogą zapisywać się telefonicznie pod numerami: (85) 74 97 241, (85) 74 97 244, mailowo - biciz@wup.wrotapodlasia.pl, za pomocą formularza online lub zgłaszać się bezpośrednio do doradców zawodowych w CIiPKZ Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok, pok. nr 4, 9. Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 –15.00.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1425 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39