Litery 3D - New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Przestrzenność elementów reklamowych wzmacnia ich widoczność i siłę przekazu. Nasi klienci chętnie wybierają litery 3D, które umieszczone na ścianie budynku lub krawędzi dachowej doskonale spełniają funkcje promocyjną i informacyjną.

Oferujemy litery z tworzywa plexi z zamontowanym podświetleniem lub wykonane ze styroduru – bez podświetlenia.

Litery przestrzenne – jaki typ wybrać?

Liter 3D można z powodzeniem używać w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Polecamy ten format firmom, które chcą się skutecznie wyróżniać w przestrzeni miejskiej. Logo firmy w formie liter 3D z pewnością wyeksponuje miejsce działalności, dlatego z tej formy promocji i informacji korzystają zwłaszcza firmy działające lokalnie – hotele, bary, restauracje, kawiarnie, sklepy.

Litery 3D niepodświetlane – idealne do już oświetlonych wnętrz (np. w galeriach handlowych). Proponujemy wykończenie lica liter z połyskiem (przy użyciu plexi) lub wykończenie matowe (z zastosowaniem DIBOND-u).

Litery 3D podświetlane – oferujemy je w opcji:
- podświetlenia do przodu – światło (LED, świetlówki, neony) pada na lico liter,
- podświetlenia do tyłu – litery lekko odsunięte od elewacji, światło z modułów oświetla ścianę.

Nasza pracownia oferuje również możliwość pomalowanie liter 3D w jednym z setek kolorów dostępnych w tzw. palecie RAL. Oto nasze promocje w tym temacie https://nowoczesnareklama.eu/oferta/reklama/litery-3d/

Realizacje liter 3D z naszej pracowni to gwarancja żywotności instalacji reklamowej, energooszczędności oświetlenia, nienagannej estetyki wykonania i montażu. Wybierz u nas reklamę, która zapracuje na sukces Twojej firmy.

1028 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39