Magda Gessler zawitała do Białegostoku!

2022.04.28 10:51
"Kuchenne rewolucje" to już niemal kultowy program, którego celem jest pomoc restauracjom i knajpom w kryzysie. Magda Gessler odwiedza takie miejsca i przeprowadza w nich "rewolucje". W odcinku, który zostanie wyemitowany w czwartek (28.04) odwiedzi Białystok.
Magda Gessler zawitała do Białegostoku!
Fot: Materiały prasowe TVN

Białystok znów stanie się areną zmagań Magdy Gessler z restauratorami. Tym razem odwiedzi Zielonego Nosorożca - knajpę, założoną przez Beatę i Pawła w jednym z białostockich akademików. Jest to bufet z kuchnią wietnamską.

W Zielonym Nosorożcu pracuje Wietnamczyk, który odpowiada za oryginalne dania. Na początku działalności bufet cieszył się dużym powodzeniem wśród studentów. Jednak z początkiem pandemii, gdy studenci przeszli na naukę zdalną i opuścili akademiki, interes zaczął podupadać. Właściciele próbowali wszystkiego, aby przyciągnąć do siebie gości spoza akademika. Jednak z marnym skutkiem.

Beata i Paweł byli zmuszeni wziąć nawet kredyt, by knajpę ocalić. Managerka Zielonego Nosorożca - Marta postanawiała im pomóc i w tajemnicy napisała do Magdy Gessler emocjonalny list z prośbą o ratunek. Magda Gessler natychmiast postanowiła ratować Zielonego Nosorożca. Czy jej się to uda?

Emisja 9. odcinka "Kuchennych rewolucji" odbędzie się w czwartek (28.04), o godz. 21:35 w TVN.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
1063 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39