Magda Kudyk – Christmas Songs

dodane dnia: 2020-01-20 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Magda Kudyk – Christmas Songs
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2020-01-26
Zapraszamy na wyjątkowy dwuczęściowy wieczór z jazzowymi piosenkami świątecznymi oraz energetycznym jazzem!

Jazz na BOK-u: Magda Kudyk – Christmas Songs

Godz. 18.00

BILETY:
- 40zł w przedsprzedaży,
- 50zł w dniu koncertu,
dostępne w kasie kina Forum (ul. Legionowa 5), kasie Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) i na www.bilety.bok.bialystok.pl

Wysłuchamy szlagierów amerykańskiej piosenki rozrywkowej oraz polskich utworów świątecznych. Zaśpiewa je dla Państwa Magda Kudyk, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Jedna z najbardziej utalentowanych krakowskich wokalistek poruszająca się w stylistykach: jazz, pop i rock. Zagrają dla państwa członkowie NOBLE BAND z Krakowa:

Maciej Pierzchała – pianino
Pianista, pedagog, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nauczyciel fortepianu w dwóch szkołach muzycznych z licznymi sukcesami pedagogicznymi. Akompaniator i aranżer w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego, muzyk sesyjny w Teatrze J. Słowackiego w Krakowie oraz instruktor muzyczny w Tarnowskim Centrum Kultury. Muzyk sesyjny poruszający się w wielu gatunkach muzycznych. Współpracuje z wieloma znanymi artystami.

Leszek Szczerba – saksofon, klarnet
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Sideman oraz stały uczestnik wielu projektów. Współpracował z Markiem Grechutą przez 10 lat (zespół Anawa). Od 1994 roku współpracuje z Grzegorzem Turnauem. Uczestnik orkiestr bigbandowych, m.in.: Orkiestry Adama Sztaby czy Tomka Szymusia, z którymi akompaniował m.in. Natalie Cole, Michaelowi Boltonowi, zespołowi Manhattan Transfer, Caro Emerald i innym.

Jakub Grzesło – perkusja
Ceniony muzyk sesyjny, zapraszany do współpracy przez wiele zespołów i klubów muzycznych. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w szkole muzycznej Gallagher School of Drum w USA. Obecnie sam uczy młodych perkusistów, dzieląc się z nimi swoją życiową pasją.

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
ul. Legionowa 5
15-281 Białystok

847 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39