Miasto chce kupić wandaloodporne ławki i kosze na śmieci

2023.04.07 14:21
Trwają poszukania firmy, która zajmie się dostawą 10 ławek i 15 koszy na śmieci. Ważne, aby były wandaloodporne.
Miasto chce kupić wandaloodporne ławki i kosze na śmieci
Fot: Załącznik do ogłoszenia o zamówieniu / BIP
Przykładowy wygląd ławki i kosza na śmieci

Miasto Białystok szuka podmiotu, który dostarczy wandaloodporne ławki i kosze na śmieci. W przypadku ławek, miasto chciałoby zakupić 10 sztuk. Wszystkie powinny być wykonane z tworzywa sztucznego, niewymagającego konserwacji oraz malowania tj. pochodzącego z recyklingu odpadów poliestrowych. Co ważne, zastosowane materiały muszą być odporne na akty wandalizmu oraz niekorzystne warunki atmosferyczne i odbarwienia. Ławki posiadać mają zabezpieczenia przed przemieszczaniem np. sworznie do zakotwienia pod ziemią, a rama nośna ławki winna być wykonana ze stali i zabezpieczona przed korozją. Ponadto ławka musi być bezpieczna, o najwyższej wytrzymałości na intensywne użytkowanie.

Jeżeli chodzi o kosze na śmieci, miasto chce zakupić 15 sztuk. Podobnie, jak w przypadku ławek, kosze powinny być wykonane z tworzywa sztucznego np. z materiału pochodzącego z recyklingu odpadów poliestrowych. W zamówieniu, miasto wskazało, że kosze na śmieci powinny być w kolorze czarnym z szarymi lub srebrnymi dodatkami oraz mają zawierać m.in.: stalowy ocynkowany pojemnik - wkład wewnętrzny, bezkluczykowy system zamykania, jednoczęściową popielniczkę z nierdzewnej stali szlachetnej oraz płytkę do gaszenia papierosów wykonaną z kandyzowanego aluminium.

Magistrat, jako jedyne kryterium oceny ofert bierze cenę, czyli przetarg wygra firma, która zaproponuje najniższą kwotę. Termin realizacji zamówienia wynosi 10 tygodni od dnia zawarcia umowy. Zainteresowane firmy mogą wysłać oferty do 18 kwietnia. Szczegóły dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

661 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39