Misja w Dubaju. Już wiadomo, które firmy będą nas reprezentować

2021.08.06 10:31
Już zakończono rekrutację firm, które chciałyby wziąć udział w misji gospodarczej w Dubaju. Wiadomo, kto będzie miał szansę reprezentować nasz region.
Misja w Dubaju. Już wiadomo, które firmy będą nas reprezentować
Fot: pixabay.com

Będą nas reprezentować 4 firmy

Do 16 lipca mogły zgłaszać się firmy, które chciały reprezentować nasz region w misji gospodarczej w Dubaju i wziąć udział w seminarium biznesowym podczas Wystawy Światowej EXPO 2020. Misja jest częścią projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego pt. "Promocja gospodarcza województwa podlaskiego pn. Podlaskie – naturalna droga rozwoju".

W wyniku przeprowadzonego naboru Komisja Oceniająca podjęła decyzję, że do Dubaju pojadą następujące firmy:
- TMT Sp. z. o. o.,
- P.H.U. "Inter-Tech" Piotr Jankowski
- Wald-Gold Sp. z o.o.
- 4Szpaki Sp. z o.o.

W ramach wydarzenia odbędzie się podlaskie seminarium biznesowe

W ramach misji gospodarczej 20 października w Pawilonie Polskim odbędzie się też podlaskie seminarium biznesowe. Udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli już przedstawiciele korporacji, które działają na Półwyspie Arabskim. Uczestnicy misji będą mieli także okazję uczestniczyć w indywidualnych spotkaniach match-marketingowych z zagranicznymi partnerami urzędu marszałkowskiego. I co najważniejsze – urząd daje także kartę wstępu na Wystawę Światową EXPO 2020, zaproszenie na lunch i kolację biznesową, pokrywa także koszty przelotu, zakwaterowania ze śniadaniami oraz przejazdów w Dubaju.

- To wyjątkowa okazja dla podlaskich firm na pozyskanie partnerów działających na rynkach krajów Rady Współpracy Zatoki (GCC). Obserwujemy rosnące zainteresowanie regionalnych przedsiębiorców tą częścią świata, dlatego postanowiliśmy udzielić im wsparcia w nawiązaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi. Dubaj w ostatnim czasie stał się jednym z globalnych hubów biznesowych, a zaprezentowanie możliwości podlaskich firm podczas EXPO to niepowtarzalna szansa ekspansji na skalę międzynarodową. Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w misji, przejdą wcześniej szkolenie z zakresu komunikacji międzykulturowej w prowadzeniu biznesu na rynkach arabskich – mówił Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP.

Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani udziałem w kolejnych misjach gospodarczych organizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego mogą korzystać ze strony internetowej investinpodlaskie.pl, gdzie publikowane będą szczegóły przyszłych wyjazdów oraz warunki uczestnictwa.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1048 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39