Białystok Online

Aktualności

Na trasie Białystok - Ełk skradziono trakcje kolejowe

2011.08.18 00:00
Na trasie Białystok - Ełk skradziono trakcje kolejowe
Fot: E.S.. Przejazd w Osowcu

Podróż pociągiem mogła skończyć się tragicznie, a wszystko przez bezmyślnych złodziei. Na szczęście szybko zareagowali pracownicy PKP. Na trasie między Mońkami a Osowcem skradziono trakcje kolejowe.

W czwartek po południu, z uwagi na kradzież sieci trakcyjnej na linii Białystok - Ełk występowały utrudnienia w podróży. Pociągi na tej trasie kursowały z opóźnieniem.

Na odcinku Mońki - Osowiec - Mońki została uruchomiana zastępcza komunikacja autobusowa. Pasażerowie pociągów odjeżdżających z Białegostoku do Ełku po godzinie 14.00 przesiadali się do autobusów komunikacji zastępczej na stacji Mońki. Odjazd autobusów obywał się po przyjeździe pociągów. Autobusy komunikacji zastępczej nie zajeżdżały na stację w Goniądzu - podróżni mogli wysiąść i wsiąść w miejscowości Downary Plac.

E.S.

E.S.

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas