Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Największe przeboje Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka na Dzień Kobiet [BILETY]

2023.02.27 13:03
Największe przeboje Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka na Dzień Kobiet [BILETY]
Fot: Materiały prasowe

8 marca przypada Dzień Kobiet. To dobra okazja, by wręczyć kobietom upominki, ale także by wziąć udział w wyjątkowym koncercie. "Tribute to Anna Jantar i Krzysztof Krawczyk" będzie spotkaniem z największymi hitami tych artystów.

Anna Jantar oraz Krzysztof Krawczyk to niezapomniane i niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ich piosenki kojarzy chyba niemal każdy.

W środę (8.03) będzie można posłuchać największych przebojów tych artystów w aranżacjach Marcina Nagnajewicza. Piosenki m.in. takie jak: "Za tobą pójdę jak na bal", "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", "Gra w piekło Niebo", "Ślady na piasku", "Wielka dama tańczy sama", "Tylko mnie poproś do tańca", "Parostatek", "Ostatni raz zatańczysz ze mną" wykonają gwiazdy Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku, Agnieszka Możejko-Szekowska oraz Piotr Szekowski.

Agnieszka Możejko-Szekowska jest aktorką, laureatką i jurorką Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus, natomiast Piotr Szekowski to aktor dramatyczny i filmowy, wywodzący się z Teatru Muzycznego Rampa.

Artystom podczas koncertu będzie towarzyszyć znakomity kwartet jazzowy w składzie: Marcin Nagnajewicz, Maciej Dziedzic, Gabriel Tomczuk, Kamil Skorupski.

Wydarzenie odbędzie się w środę (8.03), o godz. 19:00 w Sali Koncertowej WANS (dawniej WSFIZ), ul. Ciepła 40 w Białymstoku.

Możecie wygrać zaproszenia na koncert: KONKURS.

Informacje o biletach.

Portal BiałystokOnline.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Anna Kulikowska

Anna Kulikowska

anna.kulikowska@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas