Nerwica, leczenie nerwicy Białystok - Pracownia Integra

dodane dnia: 2019-11-22 przez: Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA mgr Barbara Żukowska, K. Dallemura-Grześ, W. Kujawa-Brzezińska s.c.
Termin promocji: 2019-11-22 - 2039-11-22
Leczenie nerwicy jest procesem, który wymaga motywacji i cierpliwości. Pomoc w leczeniu znajdziesz w Pracowni Integra w Białymstoku, gdzie z powodzeniem wspieramy zmagania naszych Pacjentów z nerwicami. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://pracowniaintegra.pl/

Nerwicę można pokonać

Nerwica, która manifestuje się w postaci problemów psychosomatycznych, ze snem, stresowych, kompulsywnych czy lękowych wymagają psychoterapii, a jedynie wspomagająco farmakoterapii. Podstawą leczenia jest szczegółowo przeprowadzony proces diagnostyczny, który odsłoni źródło problemu. Często są to trudne, nieprzepracowane sytuacje z przeszłości, wiążące się z toksycznymi relacjami, utratą bliskiej osoby, traumatycznymi wydarzeniami. W ten sposób możemy pracować z przyczyną, a nie z objawami, dobierając do konkretnych symptomów właściwe metody pracy z Pacjentem. Nie od dziś wiadomo bowiem, że najskuteczniejsze terapeutycznie są działania przyczynowe.

Postaw na psychoterapię w białostockiej Pracowni Integra

Nasi specjaliści prowadzą leczenie nerwicy w różnych podejściach teoretycznych (psychodynamicznym, poznawczym, interpersonalnym, poznawczo-behawioralnym). Wykorzystują przy tym nie tylko wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie wieloletnich szkoleń, ale także doświadczenie zawodowe. Dbają o to, by w gabinecie panowała atmosfera zrozumienia i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ tylko w takich warunkach Pacjent może przepracować swoje problemy. Dużą uwagę przykładają także do tego, by Pacjenci wychodzili z sesji terapeutycznych nie tylko z poczuciem realnego wglądu w głąb siebie, ale także, by zauważali efekty terapii.

Zapraszamy do gabinetów naszych terapeutów – tu kończą się problemy nerwicowe.

606 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39