Nowa sieć dyskontów w Podlaskiem. Czym się wyróżnia?

2021.07.22 11:37
W czwartek (22.06) w naszym regionie został otwarty pierwszy dyskont Action. Co można w nim znaleźć?
Nowa sieć dyskontów w Podlaskiem. Czym się wyróżnia?
Fot: Action
Dyskont Action w Zambrowie

Pierwszy dyskont Action w regionie

Pierwszy dyskont Action w naszym regionie został otwarty w Zambrowie. To 125. taki obiekt w Polsce i wciąż pojawiają się kolejne. Nowy market znajduje się w Galerii BEM. Znajdziemy tu ponad 600 produktów z 14 różnych kategorii.

- W aktualnej ofercie Action znajdą Państwo m.in. akcesoria do grillowania, majsterkowania, aranżacji ogrodu oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu dla całej rodziny – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

W nowo powstałym dyskoncie znajdziemy artykuły codziennego użytku, m.in. środki czystości, odzież, zabawki, przybory piśmiennicze, artykuły gospodarstwa domowego, przekąski, napoje, artykuły dla zwierząt, czy wyposażenia wnętrz, moskitiery na okna i drzwi, owadobójcze lampy, świece, kadzidła, nasiona, nawozy do uprawy roślin, a także sprzęt i narzędzia do prac ogrodniczych. Charakterystyczne dla marki jest to, że co tydzień na półkach pojawia się ponad 150 zupełnie nowych produktów. Obecnie w ofercie sezonowej dominuje asortyment do grillowania oraz piknikowania.

Firma cały czas szuka nowych pracowników

Firma Action wciąż zwiększa zatrudnienie. Obecnie w swoich strukturach ma już 2000 osób.

- Pracę w Action może znaleźć każdy, bez względu na wiek, pochodzenie czy poziom wykształcenia. Tworzymy nowe miejsca pracy, nie zapominając przy tym o świetnej atmosferze. Wierzymy, że tylko dzięki zmotywowanym ludziom, którzy czują się docenieni, możemy budować stabilną i najszybciej rozwijającą się w Europie sieć dyskontów niespożywczych – mówi dyrektor generalny Action Polska.

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie internetowej dyskontu.

1800 sklepów na świecie

Firma Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych. Powstało już ponad 1800 dyskontów tej marki w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Czechach i we Włoszech. W sumie zatrudnionych jest tu ponad 50 tys. osób.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1254 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39