POLECAMY
Nową wystawę można będzie oglądać w siedzibie Podlaskiego Instytutu Kultury. Zostaną na niej przedstawione fotografie artystów z Białegostoku i Łomży.
Na "Wspólnej prezentacji" znajdą się prace Krystyny Tomaszuk, Anny Worowskiej, Zbigniewa Ciborowskiego, Wiesława Koryckiego, Marka Tomaszuka oraz Stanisława Zeszuta. Autorzy są członkami Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej - Stowarzyszenia Twórców, nawiązującego do tradycji Fotoklubu Polskiego istniejącego w latach 1929–1939. Na wystawie można obejrzeć fotogramy będące wynikiem indywidualnie i niepowtarzalnie odczuwanej przez ich autorów rzeczywistości. Każdy twórca prezentuje odmienny sposób patrzenia na otaczający świat, każdego fascynuje co innego i co innego absorbuje. Wystawa będzie czynna od wtorku (23.06) w siedzibie PIK przy Kilińskiego 8. Można ją oglądać do 17 lipca. Zobacz też: "Wspólna prezentacja" - nowa wystawa w galerii PIK
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji