Ocieplanie dachu, poddasza - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Systemem oferowanym w KBB Orso w kwestii ocieplania dachu są płyty termoizolacyjne Thermano. Ich uniwersalność oraz niezawodność to gwarancja, że Państwa poddasze będzie prawidłowo docieplone, przyjemne w użytkowaniu nawet przy skrajnie niskich temperaturach na zewnątrz. Ocieplanie poddasza warto poprzedzić wizytą w naszym punkcie sprzedaży.

Popularność płyt Thermano wykonanych z pianki poliizocyjanurowej (PIR, odmiana poliuretanu) jest uzasadniona i poparta opiniami zadowolonych Klientów. O sukcesie tego systemu decydują między innymi:
• wszechstronność zastosowań – możliwy jest montaż nakrokwiowy (gdy dach nie ma jeszcze pokrycia lub gdy planowana jest jego wymiana), podkrokwiowy (gdy nie jest planowana wymiana położonego wcześniej pokrycia) oraz międzykrokwiowy – ewentualne dopełnienie powyższych lub innych metod termoizolacji,
• skuteczność izolacyjna - klasa termoizolacyjności to A++, a współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,023 W/mK, co jest imponującym wynikiem wśród materiałów termoizolacyjnych i spełnia warunki budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego (dla porównania: λ wełny mineralnej wynosi 0,031-0,045 W/mK).

Należy mieć na uwadze również aspekty ważne dla zdrowia i środowiska – płyty Thermano są całkowicie wolne od związków chemicznych z grupy freonów, nieszkodliwe zarówno podczas produkcji, jak i utylizacji.

Systemy płyt termoizolacyjnych podlegają recyklingowi, a odzyskać można w tym procesie 80% materiału do ponownego użycia; nie przyczyniają się więc do niszczenia powłoki ozonowej i można je przetwarzać.

O ocieplaniu dachu z systemem Thermano warto również wiedzieć, że charakteryzuje go niska nasiąkliwość <2% ze względu na zamkniętokomórkową strukturę PIR i optymalna reakcja na ogień (tworzy się rodzaj zgorzeliny izolującej dach od płomieni). Zwarta struktura płyt sprawia, że nie zagnieżdżają się w nich owady, gryzonie ani ptactwo.

Skutecznie ocieplanie poddasza możecie Państwo zlecić w KBB Orso. Podejmujemy się realizacji na terenie Białegostoku oraz okolic. Bazując na systemach Thermano dbamy o solidne zabezpieczanie poddaszy naszych Klientów. Szczegóły na https://kbborso.pl/ocieplenie-dachu/

776 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39