Oferują zatrudnienie, szkolenia i jasną ścieżkę awansu. Kolejna firma prowadzi rekrutację

2018.11.05 10:56
Kolejna podlaska firma zwiększa zatrudnienie. Szuka pracowników na różne stanowiska.
Oferują zatrudnienie, szkolenia i jasną ścieżkę awansu. Kolejna firma prowadzi rekrutację
Fot: Palisander

Marka promuje się w regionie

Producent i dostawca systemów szalunkowych w ostatnim czasie dość aktywnie promuje swoją markę w regionie, zachęcając potencjalnych podwładnych do składania CV. W ostatnim czasie uczestniczył w targach pracy, prowadził kampanię w mediach akademickich oraz ogłaszał się na portalach pracowniczych. Nowo zatrudnione osoby mogą też liczyć na dokładne przyuczenie do zawodu oraz niezbędne szkolenia.

Palisander najbardziej poszukuje inżynierów, kreatywnych humanistów i pracowników fizycznych:

- Szczególnie zależy nam na studentach czwartego i piątego roku oraz absolwentach – inżynierach budownictwa – mówi Jacek Bakun, wiceprezes Palisandra. - Ale szukamy kandydatów nie tylko po kierunkach budowlanych. Młodzi ludzie, którzy mają podstawy teoretyczne i zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na profesjonalne przygotowanie do zawodu od podstaw: przejdą cały proces wtajemniczenia zawodowego, dzięki któremu poznają zasady działania na każdym szczeblu i swoje przyszłe obowiązki od strony praktycznej, również na placach budów.

Obecnie potrzebni są inżynierowie budownictwa oraz projektowania szalunków i obsługi kontraktów szalunkowych:

- To bardzo ciekawa i zróżnicowana praca, która polega i na projektowaniu, i na działalności rynkowej, kontaktach z klientami – gwarantuje więc wiele satysfakcji i możliwość rozwoju – mówi Bakun. - Pole do popisu mają tu osoby z inicjatywą, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania - dodaje.

Wiele różnych ofert zatrudnienia

Absolwenci kierunków logistycznych mogą zaś zgłaszać się na stanowisko specjalisty ds. logistyki. Palisander szuka też osób do działu promocji i marketingu oraz osób do pracy w warsztacie i magazynie.

- To są nasze najpilniejsze potrzeby, ale rekrutację pracowników prowadzimy praktycznie cały czas – dodaje przedstawiciel Palisandra. - Firma rośnie, branża, w której działamy, stawia przed nami coraz więcej wyzwań, stąd też stała potrzeba pozyskiwania odpowiednich i zdolnych kadr.

Palisander istnieje już na rynku od 25 lat i jest jednym z największych dostawców systemów szalunkowych na rynku krajowym. Swoim podwładnym oferuje zatrudnienie wyłącznie na umowę o pracę. Stawia zarówno na doświadczonych, jak i młodych, pełnych pomysłów pracowników.

- Postawiliśmy na młodych, a oni postawili na nas – opowiada wiceprezes Bakun. - Zatrudnialiśmy świeżo upieczonych inżynierów budownictwa, którzy nabierali doświadczenia wraz z rozwojem firmy. Dziś wiele z tych osób zajmuje stanowiska menadżerskie lub w zarządzie firmy.

Palisander oferuje także warunki płacowe powyżej średniej oraz dobry socjal. Najbliższy plan działania firmy zakłada inwestycje w rozwój pracowników poprzez programy podnoszące kwalifikacje (kursy i szkolenia), inwestycje w pracownicze pakiety medyczne i opiekę lekarską oraz promowanie aktywności fizycznej. Oprócz tego spółka podejmuje liczne działania dotyczące promocji i rozwoju przyszłych kadr, dlatego np. wspiera szkolnictwo wyższe i uczestniczy w konferencjach i seminariach promujących sektor branży budowlanej.

Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się bezpośrednio w siedzibie firmy bądź wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@palisander.com.pl.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

588 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39