Oklejanie mebli - New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Meble oprócz funkcji praktycznych, codziennych, powinny być również ozdobą pomieszczeń, wraz z innymi elementami wystroju tworząc harmonijną przestrzeń. Jeśli tak się nie dzieje, możemy wykorzystać technikę oklejania mebli folią samoprzylepną, aby nadać ich powierzchniom nowe wzory i kolory. Oto nasza promocyjna propozycja dotycząca oklejania mebli: https://nowoczesnareklama.eu/oferta/dekoracje-wnetrz/oklejanie-mebli/

Jak wykorzystać oklejanie mebli przy aranżacji przestrzeni?

W New Vision zajmujemy się oklejaniem mebli w pomieszczeniach komercyjnych (np. sklepach) oraz w prywatnych domach. W przypadku przestrzeni publicznych możemy zastosować folię zadrukowaną elementami reklamowymi, np. firmowym logo lub mottem, hasłami reklamowymi itp.

Łatwość i szybkość produkcji folii do oklejania mebli oraz banalnie prosty montaż pozwala na szybkie i ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni mebli w wybrany przez nas sposób: reklamowy, informacyjny, czy czysto dekoracyjny.
W ramach tej usługi oferujemy:
- oklejanie mebli od frontu – łatwo nadamy frontom np. szafek kuchennych pożądany kolor,
- oklejanie szaf przesuwnych – powierzchnie płaskie z drewna i innych materiałów oklejamy folia winylową, na powierzchnie luster proponujemy folię szronioną,
- oklejanie powierzchni szyb – używamy nieodbijającej światła, nieprzeziernej folii szronionej plotowanej, dzięki czemu wnętrze mebla (regału, witryny) zostaje przysłonięte.

Kompleksowe wykonanie aranżacji mebli

Oferujemy kompletną usługę oklejania mebli, która obejmuje:
- pomiary powierzchni,
- wizualizacja/ projekt graficzny,
- wykonanie folii,
- transport materiałów oraz oklejenie mebli.
Zapewniamy szybkość i fachowość usługi. Zgłoś się do agencji New Vision w Białymstoku i w prosty sposób wykorzystaj powierzchnię mebli, by odmienić wnętrze każdego pomieszczenia.

Polecamy lokal
1502 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39