"Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie" - darmowe webinarium

2022.09.02 13:20
12 września odbędzie się darmowe webinarium pt. "Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie". Można się już zapisywać.
"Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie" - darmowe webinarium
Fot: pixabay.com

W obecnych czasach wielu pracodawców szuka oszczędności. Oczywiście powinny one odbywać się bez szkody dla firmy i jej pracowników. Dlatego PARP Grupa PFR zaprasza na webinarium pt. "Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie". Podczas spotkania online można będzie poznać praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Prowadzący opowie uczestnikom wydarzenia - jaki jest największy mit związany z optymalizacją kosztów i podpowie jak wydawać pieniądze w mądry, przemyślany sposób.

Osoby, które wezmą udział w webinarium nauczą się trzech kroków optymalizacji kosztów i dostaną kilka praktycznych oraz konkretnych wskazówek, które pozwolą mądrze zarządzać kosztami i których wdrożenie bez wątpienia przyniesie zamierzone efekty.

Jak wiadomo, każdy biznes jest nastawiony na coraz większy zysk. A przemyślana optymalizacja kosztów wpływa na maksymalizację zysku. Zdarza się jednak, że jest źle przeprowadzona i niezrozumiana, wówczas może zyskom zagrozić, co przełoży się na niekorzyść całej firmy.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Osoby zainteresowane mogą zapisywać się tutaj: Webinarium „Optymalizacja kosztów,
czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”


Wydarzenie poprowadzi Marta Łazar - mentor i doradca biznesowym psychologi doświadczony przedsiębiorstwa. W swojej pracy główny nacisk kładzie na strategiczne, ale zarazem ludzkie podejście. Potrafi skutecznie łączyć wiedzę biznesową z doświadczeniem, miękkimi aspektami zarządzania oraz rozwojem osobistym.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1553 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39