Outlet Center. Wiadomo, kiedy zostanie otwarte centrum

2015.02.18 00:00
Blisko 100 sklepów znajdzie się w Outlet Center. Powstaje on przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Białymstoku. Otwarcie zaplanowano na 15 kwietnia.
Outlet Center. Wiadomo, kiedy zostanie otwarte centrum
Fot: Anna Dycha
Outlet Center zostanie otwarty w kwietniu

Zgodnie z generalną polityką outletów, artykuły w nich dostępne mają być non stop objęte zniżką w wysokości od 30 do nawet 70-80 procent. Jak zapowiada inwestor - grupa deweloperska ADV Por Property Investment SA - Outlet Center pomieści blisko 100 sklepów.

Na powierzchni przekraczającej 13 tysięcy metrów kwadratowych znajdziemy m.in. takie marki, jak Lavard, Dajar, Adidas, Reebok, Diverse, Hexeline, Broadway, City Sport, Rossmann, EMPiK, Ochnik, 4F, McArthur, Tup Tup, salon prasowy Top-Press, Bialcon, Wittchen, Elbrus, Hi-Tec, Brugi, Cross Jeans, Próchnik, Bestseller, Ewtex, Time Out oraz Lee Cooper.

W centrum przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych swoje sklepy otworzą też takie marki, jak Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, które należą do czołowej polskiej grupy odzieżowej LPP S.A. Jej właściciele zadeklarowali, że Outlet Center w Białymstoku będzie jedynym w naszym mieście, w którym pojawią się salony outletowe grupy. Poza sklepami będzie tu też parę punktów gastronomicznych i Świat Zabaw dla dzieci. W ramach parku handlowego działa już Castorama, Biedronka i stacja paliw Lotos.

Outlet Center zostanie otwarty 15 kwietnia. Na sierpień zaplanowano otwarcie salonu Agata Meble.

To będzie już drugie centrum wyprzedażowe w naszym mieście. W połowie grudnia zeszłego roku zaczął działać Outlet Białystok. Zakupy przy ul. Wysockiego można zrobić w kilkudziesięciu sklepach, a także w supermarkecie Carrefour, drogerii Rossmann oraz supermarkecie wnętrzarskim Jysk.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1861 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39