POLECAMY
Grupa 25 dzieci po chorobie onkologicznej pojedzie 30 stycznia, w niedzielę, na turnus rehabilitacyjny do Zakopanego, gdzie będzie odpoczywać i wracać do zdrowia. Wyjazd jest możliwy dzięki Fundacji "Pomóż im".
Dzieci w wieku od 10 do 14 lat z Białegostoku, województwa podlaskiego i Mazur, leczyły się w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Białymstoku. Niektóre z nich są już zupełnie zdrowe, inne w okresie poprawy. W Zakopanem będą się uczyć jeździć na nartach, łyżwach, pływać i bawić się - jednym słowem odpoczywać i wracać do zdrowia. W górach spędzą 8 dni i wrócą 6 lutego. Oprócz dzieci będzie tam lekarz hospicjum i wolontariusze.
MAG
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji